kulinaria

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, jedzenie i w budynku

Wczoraj część uczniów klasy 7 postanowiła spróbować swoich sił w kuchni, dokładniej w szkolnej jadalni, gdzie do dyspozycji były przyrządy zakupione w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” - mikser, miski, gofrownica, opiekacz, fartuszki.
Młodzież samodzielnie odmierzając składniki, mieszając i odpowiednio doprawiając zrobiła pyszne gorfy oraz sandwiche z serem i szynką.
Była to jednocześnie próba umiejętności przed kiermaszem, który w przyszłym roku kalendarzowym będzie organizować klasa 7 na rzecz zebrania funduszy w celu przygotowania miłych podarunków na pożegnanie licznych klas ósmych. ☺️ Będzie to zarówno zapadająca w pamięć przygoda, jak i świetny trening kompetencji kluczowych, zwłaszcza w dziedzinie przedsiębiorczości.