KORONAWIRUS

Szanowni Rodzice i Uczniowie! W naszej placówce obowiązuje 10 wskazówek dla rodziców i uczniów (tekst poniżej). Ponadto w przestrzeni wspólnej uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek. Wyjątkowe sytuacje dzieci muszą być zgłaszane dyrektorowi. Osoby trzecie nie bedą wpuszczane na teren placówi.

Nauka zdalna - ochrona danych osobowych

Nasza szkoła w ramach zdalnego nauczania korzysta z rozwiązań firmy Microsoft, tj. platformy Microsoft 365 for Education.

Oto najważniejsze informacje w zakresie RODO, które stanowią uzupełnienie do ogólnej klauzuli informacyjnej dostępnej na stronie internetowej szkoły:

Szkoła jest Administratorem danych osobowych uczniów oraz opiekunów prawnych. W przypadku korzystania z rozwiązań Microsoft 365 for Education, firma Microsoft wchodzi w rolę podmiotu przetwarzającego. Dane osobowe gromadzone przez firmę Microsoft. Microsoft w swoich wewnętrznych regulacjach zastosował postanowienia tzw. standardowych klauzul umownych w celu zapewnienia Administratorowi właściwej ochrony prywatności oraz podstawowych praw i wolności osób fizycznych, których przetwarzanie dotyczy.

Link do oświadczenia o ochronie prywatności:   Oświadczenie o ochronie prywatności w firmie Microsoft — ochrona prywatności w firmie Microsoft

Regulamin Zdalnego Nauczania obowiązujący od 10 I 2022 r. (zobacz)

Regulamin korzystania z szatni (zobacz)

Bezpieczny powrót do szkoły - wskazówki dla uczniów

Bezpieczny powrót do szkoły - wskazówki dla rodziców
Szkolne procedury postępowania w zakresie profilaktyki zdrowotnej z powodu koronawirusa

Bezpieczny powrót do szkół. Wytyczne MEN, MZ i GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek od 1 września 2021 r.

Informacje i zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego

Informacje i zalecenia ujęte w Serwisie RP www.gov.pl

Rekomendacja Aplikacji ProteGo Safe przez MEN i GIS

Pobierz Aplikacjię ProteGo Safe  (kliknij poniżej)