dostępności

nauczycieli

(zobacz nasze działania)  (MEiN-strona programu)

bierzemy udział w programie MEiN, mającym na celu budowanie wśród uczniów kompetencji przyszłości (nauka, technologia, inżynieria, sztuka, matematyka)

Dzisiaj na tablicy

!!! ZMIANA SIEDZIBY SZKOŁY !!!

Od 3 X 2022 r. siedzibą naszej szkoły jest budynek przy ulicy Piastów Śląskich 8 w dzielnicy Wesoła (wejście z tyłu budynku). Będziemy go dzielić ze Szkołą Podstawową nr 15.

Zmiana siedziby nastąpiła po analizie ekspertyzy o stanie technicznym budynku przy ul. Laryskiej 101 (przeczytaj na stronie UM Mysłowice).

W tym szczególnym okresie wsparciem dla uczniów służy pedagog szkolny p. Anna Kalinowska - Góra i psycholog p. Kinga Nawrat.

Uczniowie będą dowożeni i odwożeni ze szkoły specjalnym autobusem.

Oto REGULAMIN PRZEJAZDÓW i druk ZGODY RODZICÓW.

Trwają przygotowania do budowy nowej placówki przy ulicy Laryskiej dla Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 3 (czyli Szkoły Podstawowej nr 11 oraz Przedszkola nr 2). Starania o budowę nowej placówki - PRZECZYTAJ

Opieka stomatologiczna dla naszych uczniów: info1, info2

(ZOBACZ PLAKAT)

Informujemy, że ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (800 800 605) od 1 listopada br. zastąpiona będzie telefonem zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież będą mogły otrzymać wsparcie psychologiczne, to 800 12 12 12. Telefon i czat internetowy będą czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Czat nie wymaga logowania oraz instalowania żadnej aplikacji. Połączenia telefonicznie nadal pozostaną bezpłatne, a rozmówcy będą mieli zapewnioną dyskrecję i anonimowość.

Aby skorzystać z pomocy wystarczy zadzwonić na infolinię, gdzie profesjonalni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą, co można zrobić w danej sytuacji. Rozmówcy nie muszą się przedstawiać, mają zapewnioną dyskrecję i anonimowość.

Zachęcamy także do skorzystania z kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl

Poniżej przekazujemy link do strony Rzecznika Praw Dziecka, na której znajdą Państwo wszystkie informacje związane z Dziecięcym Telefonem Zaufania RPD: