2022/2023

Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowanie wśród uczniów kompetencji przyszłości (z tak zwanych kierunków STEAM - nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

W ramach Programu szkoły mogą uzyskać wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży. Miliony polskich uczniów będą mogły uczyć się poprzez eksperymentowanie i zdobywać w ten sposób praktyczne umiejętności.

Nasza szkoła rozpoczęła przygodę z Laboratoriami Przyszłości od roku szkolnego 2022/23.

Jest to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.